Regulamin | Zapisy


  1. Potencjalnych autorów prosi się o dokładne przemyślenie decyzji w związku z dołączeniem do gry. Nie są nam tu potrzebne sztuczne tłumy, więc jeśli teraz już wiesz, że nie sprostasz wymaganiom - odpuść sobie i zaoszczędź czasu wszystkim uczestnikom zabawy. Z góry dziękujemy.
  2. Nie ma żadnego odnajdywania hasła i sprawdzania znajomości regulaminu, co nie zmienia faktu, że jest ona obowiązkowa, abyśmy mogli wszyscy żyć w szczęściu i zgodzie, i nie martwić się ewentualnymi nieporozumieniami.
  3. Aby się zapisać, wystarczy podać adres e-mail(gmail) w komentarzu, po czym zaakceptować zaproszenie na przestrzeni kolejnych czterdziestu ośmiu godzin. Następnie w ciągu tygodnia należy opublikować kartę.
  4. Forma karty postaci jest dowolna. Należy jednak pamiętać o podstawowych zasadach estetyki.
  5. Odstęp między jedną kartą, a drugą wynosi 30 min, lecz nie można jej zakryć dopóki nie znajdą się pod nią trzy komentarze od różnych autorów. Odstęp między postem, a kartą to jedna godzina.
  6. W kwestii nieobecności - jeśli zdarzy się, że dany autor po opublikowaniu karty nie da znaku życia przez następne dni, automatycznie ląduje na liście zagrożonych. Wtedy albo rozpoczyna wątki z innymi, albo żegna się z naszą skromną społecznością, ponieważ stawiamy na jakość, a nie na ilość.
  7. Akcja bloga toczy się w stolicy Danii - Kopenhadze. Mamy jesień 2013 roku; czas fikcyjny pokrywa się z czasem realnym.
  8. Uprzejmie prosimy o dodawanie etykiet do postów.
  9. Przewidywalny maksymalny czas urlopu to trzy tygodnie, lecz po upływie końcowego terminu śmiało można go przedłużyć.
  10. Wszelkie zastrzeżenia i pomysły odnośnie spraw organizacyjnych umieszczamy w przeznaczonej do tego zakładce.
  11. Ostatnia zasada: na blogu nie tworzymy ani elfów, ani wampirów, ani innych fantastycznych stworzeń, tylko zwykłych, przeciętnych ludzi. Możecie się wcielić w dowolną rolę piekarza, informatyka, studenta ect.
  12. Na koniec życzymy wszystkim dobrej zabawy i owocnej współpracy!

4 komentarze: